WeCreativez WhatsApp Support
Whatsapp Destek Servisi
Merhaba, Telefonda hukuki danışmanlık hizmeti vermesek de randevu ve diğer talepleriniz için Whatsapp üzerinden hızlı iletişime geçebilirsiniz.
Sezenler Sk. No:12/11 Sıhhiye / Ankara
0312 231 45 25
0507 082 33 91

YARIMOĞLU HUKUK BÜROSU

Ankara’yı merkez alarak, temsil ettiğimiz kurumların değerlerini ve vizyonlarını anlayarak, üstlendiğimiz sorumluluğun bilinciyle, meslek ahlakından ve etik değerlerden taviz vermeden çalışmayı bilen bir hukuk bürosuyuz.

Mesleğe başladığımız ilk günden itibaren bizimle çalışmayı tercih eden müvekkillerimizin güvenlerini boşa çıkarmamak için elimizden ve kalbimizden gelen tüm gayreti gösterdik, gösteriyoruz. Mesleğe, insanlara, topluma, yaşama ve ilişkilerimize sevgiyle, tutkuyla, vefayla, dostlukla, saygıyla, nezaketle, güler yüzlü ciddiyetle bakıyoruz ve çalışma arkadaşlarımıza da ilk önce bu değerleri aşılıyoruz.

Biliyoruz ki sadece kazanma hırsıyla, ölçüsüz davranışlarla, sağlıklı iş ilişkileri ve sürekli başarılar elde etmek mümkün değildir. Bu yüzden sağlıklı ve sürdürülebilir iş ilişkileri kurmaya özen gösteriyoruz.

Sitemizde, çalışma alanlarımızı, kurumsal müvekkillerimizi ve ofisimizi tanıtan yazılarımızı ve bilgilendirici hukuk metinlerini sizinle paylaşmak istedik.

Çalışmalarınızda başarılar, yaşamınızda sağlık ve huzur dileriz.

Saygılarımızla..

YARIMOĞLU HUKUK BÜROSU

AV. AYŞE YARIMOĞLU